Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Zástupce vedoucího prodejny - Milevsko

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 33 000–50 000 Kč / měsíc

Znáš prostředí obchodu nebo služeb, jsi pracovitý a umíš vést lidi? Máš maturitu a chceš využít příležitost a vydělat si peníze? Tak hledáme právě TEBE!

Pro klienta, výrobce a distributora elektra, domácích spotřebičů hledáme do vlastní maloobchodní sítě kolegu na pozici:

Zástupce vedoucího prodejny Milevsko

Pracovní náplň:

  • Spoluřízení chodu prodejny
  • Výběr, zaškolení, vedení, motivace a organizace práce zaměstnanců
  • Řízení skladových zásob, vystavování zboží, cenotvorba, monitoring konkurence
  • Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách prodejny

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání - maturita podmínkou
  • Zkušenost z prodeje (maloobchod) – elektro výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu kolegů
  • Komunikativnost a prozákaznický přístup
  • Pozitivní myšlení a chuť učit se
  • Schopnost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Spravedlivý odměňovací systém, bez finančního stropu
  • Přátelský kolektiv
  • Práce v příjemném, čistém prostředí
  • Otevřené a férové jednání
  • Možnost plánovat si směny krátký/dlouhý týden, skloubit rodinu a koníčky s prací
  • Zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás